09.12.2015

Meist

Ecoscooter on oma ala asjatundja. Oleme laia valikuga elektritõukerataste, tasakaaluliikurite ja muude elektriliste sõidukite maaletooja-edasimüüja Eestis, Soomes, ja Lätis. Tegutseme ja omame kogemust selles vallas juba alates aastast 2015

Pakume laia valikuga kvaliteetseid elektritõukerattaid, elektrimopeede, tasakaaluliikureid – erineva võimsusega ühe- ja kaherattalisi, linna- ning metsateedele mõeldud elektrimootoriga ka neljarattalisi sõidukeid. Meie tootevalikus on lai valik  tasakaaluliikuridväikelaste elektritõukerattad, keskmise suurusega elektritõukerattad, suured 10-ja 11- tollise rattaga elektritõukerattad, mis tagavad parema läbitavuse erineva raskusastmetega teedel ja radadel.

Saame meil müüdavatele elektrilistele tõukeratastele ja tasakaaluliikuritele pakkuda soodsaid hindu, sest oleme tootja ametlik esindaja, tellime kauba otse tootjatelt või nenede ametlikelt esindajatelt ning müües vahendajaid reeglina ei kasuta.
Meie laos on saadaval igapäevaselt ligi 2000 erinevat sõiduvahendit ja mudelivalik täieneb pidevalt.

Omame varuosade ladu, töökoda ning pikaajalist kogemust hooldus- ja remonditööde teostamiseks.

Meie kvaliteedinäitajad!

*Kasutame kvaliteetseid, (ka Samsung ja LG Lithium-Ion) garantiiga akusid.
*
Toimetame tellitud kauba Teile koju kiiresti ja tasuta, ilma igasuguste varjatud lisakuludeta.
*Me ei müü `õhku` – müüme ainult laos või kesklaos olevaid tooteid. Siiski võimalusel rakendame laost otsas kaupadele ka tellimist.

*Tellides tooteid meie e-poest, ei ole teil vaja muretseda toodete kvaliteedi pärast – kõik meil müüdavad tooted omavad CE märgistust.
*Meie e-poes müüdavatele toodetele on tootja poolt väljastatud vastavusdeklaratsioon ja kasutusjuhend!
*Meie e-poest ostetud toodetele kehtib 14-päevane taganemisõigus.
*Meie järelhoolduses on võimalik teostada ükskõik kui keerulisi hooldus- ja remonditöid.
*Garantii akule 6 kuud ostupäevast.
*Garantii raamile 12 kuud ostupäevast.


Widget not in any sidebars